Twoje własne tokeny personalne lub firmowe na Blockchainie Ethereum.

Zamów tokeny wypełniając formularz zamówienia. Realizacja w ciągu 7 dni.

6150 zł brutto
(5000 zł netto)

Tu zamówisz swoje tokeny

Technologia Blockchain pozwala budować nową gospodarkę opartą o tokeny oraz kryptowaluty. Coraz więcej firm i osób prywatnych znajduje ciekawe zastosowanie dla tokenomii. Pamiętaj, że Ty również możesz posiadać własne, prywatne tokeny.

Tokeny brandowe (ang. brand tokens) tworzone są przez firmy w celach marketingowych i użytkowych jak również sprzedażowych. Podobnie sprawa wygląda w przypadku tokenów personalnych (ang. personal tokens), emitowanych m.in. przez gwiazdy, celebrytów, influencerów i sportowców, wśród których znajdziemy m.in. Manny’ego Pacquiao czy Michaela Owena.

Jedynie kilka kroków dzieli Cię od własnych tokenów!

  1. Podaj nazwę swoich tokenów np. Janek Nowak Coin, Moja Firma Coin itp.
  2. Podaj skrót swoich tokenów (do 4 znaków) np. JNC, MFC itp.
  3. Podaj jaką liczbę tokenów mamy wyemitować np. 21 000 000 (tyle ma Bitcoin)
  4. Określ liczbę miejsc po przecinku np. 4. Będziesz mógł przesyłać np. 0,0005 tokena

Aby zamówić swoje tokeny wypełnij poniższy formularz. Na podstawie tych danych przygotujemy je dla Ciebie na Blockchainie Ethereum oraz prześlemy na wskazany adres portfela elektronicznego. Od tej pory będziesz mógł dowolnie nimi dysponować.

Twoje zamówienie zrealizujemy w ciągu 7 dni roboczych i przekażemy Ci tokeny!

podaj parametry swoich tokenów

My także posiadamy swoje firmowe tokeny – Vertes Coin. Są wymienialne na produkty i usługi naszej firmy, można je zdobyć w licznych konkursach (organizowanych m.in. w mediach społecznościowych), programach lojalnościowych i partnerskich. Pełnią także rolę systemu motywacyjnego w naszym zespole – są np. nagrodą za osiągnięcia i zaangażowanie.