Energy Coin Market

Energy Coin Market

Energy Coin Market czyli ECM to innowacyjny ekosystem energetyczny, który łączy w sobie zaawansowane technologie z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), technologie wodorowe oraz Blockchain i AI. Jego głównym celem jest umożliwienie użytkownikom nie tylko produkcji i korzystania z czystej energii, ale także zarabiania na niej.

Kantor kryptowaluty.pl

Kantor kryptowaluty.pl

Uczestniczyliśmy w tworzeniu polskiego kantoru kryptowalutowego dającego możliwość szybkiego i bezpiecznego kupna oraz sprzedaży Bitcoina, Ethereum i innych kryptowalut. Opracowywaliśmy i współtworzyliśmy rozwiązania technologiczne oparte o Blockchain, wdrażaliśmy szereg nowatorskich usług zaspokajających potrzeby użytkowników kantoru.

Platforma tokenizacji nieruchomości

Platforma tokenizacji nieruchomości

Opracowaliśmy oraz zaprogramowaliśmy Platformę służącą tokenizacji nieruchomości skierowaną do deweloperów chcących pozyskać kapitał na inwestycje deweloperskie oraz do inwestorów chętnych zainwestować w nieruchomości w technologii Blockchain. Platforma obsługuje inwestycje deweloperskie, obsługuje proces dystrybucji tokenów oraz pomaga w weryfikacji zgodnie z KYC/AML.

Tokenizacja restauracji

Tokenizacja restauracji

Innowacyjna restauracja typu fast food, która wyglądem będzie przypominała „latający spodek”, czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Przygotowaliśmy Platformę tokenizacyjną do sprzedaży tokenów podczas procesu ICO zaplanowanego na 2022 rok. Zaprogramowaliśmy tokeny na Blockchainie Ethereum w standardzie ERC20 oraz Smart Kontrakt do dystrybucji tokenów.

Tokenizacja Altera Vita

Tokenizacja Altera Vita

Altera Vita Przeprowadziliśmy tokenizację dla Altera Vita, firmy działającej na rynku senioralnym. Do naszych zadań należało przygotowanie Smart Contract, Whitepaper i zaprogramowanie tokenów SeniorCoin SCAV opartych o standard ERC20 na Blockchainie Ethereum. Klasyfikacja tokenów – znaki legitymacyjne, tokeny pożyczkowe.

Platforma Piesto

Platforma Piesto

Piesto Zaprojektowaliśmy Platformę tokenizacyjną Piesto mającą na celu tokenizację nieruchomości pod długoterminowy najem. Piesto jest pierwszą taką platformą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, która daje możliwość wspólnego inwestowania w nieruchomości w oparciu o technologię Blockchain. Platforma obsługuje tokeny oparte o środowisko Ethereum, standard ERC20.

Aplikacja zdecentralizowana dApps Suprastone

Aplikacja zdecentralizowana dApps Suprastone

Suprastone Zaprogramowaliśmy tokeny ERC20 Suprastone (SUPRA) oraz Smart Contract Crowdsale, który sam „sprzedaje” tokeny SUPRA za kryptowalutę ETH. Wystarczy przelać daną jednostkę ETH a automatycznie otrzymamy na swój portfel odpowiednią ilość tokenów SUPRA. Przygotowaliśmy również aplikację zdecentralizowaną dApps opartą o Blockchain Ethereum, WEB3. System podłączony jest na stałe do sieci Ethereum i nasłuchuje zmian w

Tokenizacja aktywów diamentowych

Tokenizacja aktywów diamentowych

Sektor diamentowy Dla Klienta z sektora diamentowego jako pierwsi na świecie stokenizowaliśmy aktywa diamentowe. Do naszych zadań należało opracowanie strategii tokenizacji, przygotowanie Whitepaper oraz pełnej identyfikacji wizualnej, wykonanie smart kontraktów oraz 3 rodzajów tokenów na blockchainie Ethereum – odpowiednio dla aktywów biżuteryjnych, diamentów kolorowych oraz diamentów bezbarwnych. Zaprogramowaliśmy platformę obsługującą proces zakupu tokenów oraz 3

Tokenizacja nieruchomości

Tokenizacja nieruchomości

Realizowaliśmy oraz jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych projektów dotyczących tokenizacji nieruchomości. Począwszy od opracowania strategii, przez programowanie smart kontraktów i tokenów, kończąc na platformach obsługujących sprzedaż oraz dystrybucję tokenów a także działania marketingowe.

Wykonanie tokenów personalnych oraz firmowych

Wykonanie tokenów personalnych oraz firmowych

Zrealizowaliśmy szereg tokenizacji osób prywatnych oraz firm. Wykonane przez nas tokeny, głównie oparte zostały na blockchainie Ethereum oraz Waves. Tokeny wykorzystywane są w celach promocyjnych i marketingowych, jako punkty lojalnościowe oraz jako środek płatności za produkty i usługi. Do naszych zadań należało również opracowanie strategii marketingu tokenowego, wizualizcje i projekty graficzne oraz zaprogramowanie witryn internetowych