Tokenizacja w marketingu

Własna kryptowaluta / token jako potężne narzędzie marketingowe!

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się kompleksową tokenizacją oraz jej zastosowaniem w marketingu. Tworzymy tokeny dla firm, produktów, marek i osób prywatnych. Wykorzystujemy kryptografię i technologię Blockchain jako narzędzia marketingowe. Opracowujemy i wdrażamy kampanie marketingowe, programy lojalnościowe oraz systemy motywacyjne oparte o tokeny. Przygotowujemy zaplecze i plan dystrybucji, tworzymy elektroniczne portfele do przechowywania tokenów oraz wprowadzamy tokeny na giełdę wymiany.

Tokeny firmowe i personalne mogą pełnić różne role – wszystko zależy przede wszystkim od wyobraźni. Mogą być np. nagrodą w organizowanych konkursach oraz punktami w programach lojalnościowych i partnerskich. W niespotykany dotąd sposób mogą angażować odbiorców i przekształcać ich ze zwykłych klientów w ambasadorów marki. Podobnie jest w przypadku pracowników, którzy za osiągnięcia otrzymują pakiety tokenów firmowych – ich motywacja oraz zaangażowanie zauważalnie rośnie.

Zalety kryptomarketingu

  • nowatorskie rozwiązanie oparte na technologii Blockchain
  • wysoki współczynnik zainteresowania użytkowników
  • ogromne możliwości wykorzystania i zastosowania tokenów
  • niskokosztowa forma angażowania i wynagradzania użytkowników
  • motywująca forma nagrody w zespole pracowniczym
  • efektywny sposób pozyskiwania potencjalnych klientów
  • doskonała forma wyróżnienia się na rynku

Zajmujemy się kompleksową organizacją marketingu tokenowego zwanego również kryptomarketingiem – pomagamy opracować strategię i kampanię promocyjną, tworzymy dowolną ilość tokenów na Blockchainie, przygotowujemy zaplecze techniczne tj. system dystrybucji tokenów, dedykowaną stronę internetową, dokumentację oraz wprowadzamy tokeny na giełdę wymiany. Jeżeli chciałbyś skorzystać z przedstawionych możliwości oraz wdrożyć je w swojej firmie – zapraszamy do kontaktu.

Przykłady zastosowań tokenów w marketingu

Konkursy

cryptomarketing

Organizuj konkursy i nagradzaj użytkowników swoimi tokenami. Buduj zaangażowanie fanów. Wymieniaj tokeny na usługi i produkty Twojej firmy.

Programy lojalnościowe

token

Wymieniaj tokeny na swoje produkty i usługi. Nadaj im realną wartość i obserwuj rosnące zainteresowanie Klientów. Wprowadź je na giełdę wymiany.

Systemy motywacyjne

motywacja pracowników sposoby

Motywuj swoich pracowników przekazując im pakiety firmowych tokenów. Nagradzaj za osiągnięcia i obserwuj rosnące zaangażowanie zespołu.

Programy partnerskie

tokenizacja firm

Tokeny są rewolucyjnym narzędziem pozwalającym zwiększyć wartość Twojej marki. Większa wartość budzi większe zainteresowanie. Wykorzystaj to!

Ambasadorzy marki

kryptowaluty tworzenie

Rozdawaj tokeny swoim Klientom i buduj rzeszę ambasadorów Twojej marki. Organizuj akcje, zachęcaj do działania i nagradzaj. Pozwól fanom budować Twoją wartość.

Wyobraźnia

tokenizowanie

Wykorzystaj moment i wyróżnij się wśród konkurencji. W niedługim czasie swoje tokeny będzie posiadała niemal każda firma, jak dziś stronę internetową.