Tokenizacja w marketingu

Własna kryptowaluta / token jako potężne narzędzie marketingowe!

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się kompleksową tokenizacją, jak też jej zastosowaniem w marketingu. Głównie tworzymy tokeny dla firm, produktów, marek, jak również osób prywatnych. Wykorzystujemy kryptografię i technologię Blockchain jako narzędzia marketingowe. Opracowujemy i wdrażamy kampanie marketingowe, programy lojalnościowe oraz systemy motywacyjne oparte o tokeny. Przygotowujemy zaplecze i plan dystrybucji pod marketing tokenowy, tworzymy elektroniczne portfele do przechowywania tokenów oraz wprowadzamy je na giełdę wymiany.

Tokeny firmowe i personalne mogą pełnić różne role – wszystko zależy przede wszystkim od wyobraźni. Mogą być np. nagrodą w organizowanych konkursach, jak też punktami w programach lojalnościowych i partnerskich. W niespotykany dotąd sposób mogą angażować odbiorców i przekształcać ich ze zwykłych klientów w ambasadorów marki. Podobnie jest w przypadku pracowników, którzy za osiągnięcia otrzymują pakiety tokenów firmowych – ich motywacja oraz zaangażowanie zauważalnie rośnie.

Tokenizacja znalazła zastosowanie także w sporcie. Już dziś nabyć możemy fanowskie tokeny klubów sportowych np. piłkarskich. Jako pierwsi swoje tokeny wyemitowały kluby piłkarskie Juventus Turyn, FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Atletico Madryt, AS Roma, czy Galatasaray, co odbiło się głośnym echem na całym świecie. Ich tokeny rozeszły się w ciągu kilku godzin, a nabywcy uzyskali szereg profitów np. możliwość wygrania biletów VIP, spotkania z piłkarzami, dostęp do limitowanych gadżetów, prawo głosu w niektórych aspektach takich jak chociażby wybór utworu muzycznego puszczanego na stadionie itp. Dla klubów jest to rewelacyjny sposób na wzmocnienie wizerunku, marketingu, jak też zwiększenia dochodu ze sprzedaży biletów.

Zalety kryptomarketingu

 • nowatorskie rozwiązanie oparte na technologii Blockchain
 • wysoki współczynnik zainteresowania użytkowników
 • ogromne możliwości wykorzystania i zastosowania tokenów
 • niskokosztowa forma angażowania i wynagradzania użytkowników
 • motywująca forma nagrody w zespole pracowniczym
 • efektywny sposób pozyskiwania potencjalnych klientów
 • doskonała forma wyróżnienia się na rynku

Co oferujemy w zakresie marketingu tokenowego?

 • tokeny w dowolnej ilości na Blockchainie np. Ethereum, BNB Chain, itp.
 • system dystrybucji tokenów
 • tworzenie platform marketingowych
 • dedykowana witryna internetowa kampanii
 • listing na platformie kryptomarketingowej
 • listing tokenów na giełdzie
 • opracowanie i przygotowanie dokumentacji np. regulaminy, instrukcje, itd.
 • opracowanie strategii marketingowej opartej o tokenizację
 • wsparcie organizacyjne, marketingowe i techniczne

Zajmujemy się kompleksową organizacją marketingu tokenowego zwanego również kryptomarketingiem. Jeżeli chciałbyś skorzystać z przedstawionych możliwości oraz wdrożyć je u siebie, w swojej firmie, klubie itp. – zapraszamy do kontaktu.

Przykłady zastosowań tokenów w marketingu

Konkursy

cryptomarketing

Organizuj konkursy i nagradzaj użytkowników swoimi tokenami. Buduj zaangażowanie fanów. Wymieniaj tokeny na usługi i produkty Twojej firmy.

Programy lojalnościowe

token

Wymieniaj tokeny na swoje produkty i usługi. Nadaj im realną wartość i obserwuj rosnące zainteresowanie Klientów. Wprowadź je na giełdę wymiany.

Systemy motywacyjne

motywacja pracowników sposoby

Motywuj swoich pracowników przekazując im pakiety firmowych tokenów. Nagradzaj za osiągnięcia i obserwuj rosnące zaangażowanie zespołu.

Programy partnerskie

tokenizacja firm

Tokeny są rewolucyjnym narzędziem pozwalającym zwiększyć wartość Twojej marki. Większa wartość budzi większe zainteresowanie. Wykorzystaj to!

Ambasadorzy marki

kryptowaluty tworzenie

Rozdawaj tokeny swoim Klientom i buduj rzeszę ambasadorów Twojej marki. Organizuj akcje, zachęcaj do działania i nagradzaj. Pozwól fanom budować Twoją wartość.

Wyobraźnia

tokenizowanie

Wykorzystaj moment i wyróżnij się wśród konkurencji. W niedługim czasie swoje tokeny będzie posiadała niemal każda firma, jak dziś stronę internetową.