gdzie zrobić kryptowalutę

Tworzenie kryptowalut

Stokenizujemy Twoją firmę

 • 01
  Tworzenie tokenów

  Tokeny tworzymy w środowisku Ethereum w oparciu o technologię blockchain. Generujemy dowolną ich liczbę. Dbamy o promocję - projektujemy wygląd graficzny tokenów, tworzymy dedykowaną stronę www, prowadzimy kampanię w mediach społecznościowych oraz SEO.

 • 02
  Strategia i marketing

  Wyznaczamy cele oraz opracowujemy plan marketingowy oparty o tokeny. Prowadzimy kampanię marketingu tokenowego. Zajmujemy się obsługą dystrybucji tokenów, jednocześnie zapewniając użytkownikom pełne wsparcie techniczne.

 • 03
  Obsługa prawna

  Pomagamy uregulować działania marketingu tokenowego od strony prawnej. Opracowujemy dokumentację klasyfikacji tokenów, regulamin, politykę prywatności, RODO, umowy. W razie potrzeby zapewniamy oceną prawną ICO oraz wsparcie przy wdrożeniu AML i KYC.

niesamowite możliwości marketingu tokenowego

Własna kryptowaluta jako potężne narzędzie marketingowe!

token personalny
Nagroda w konkursach

Organizuj konkursy i nagradzaj użytkowników swoimi tokenami. Buduj zaangażowanie fanów. Wymieniaj tokeny na usługi i produkty Twojej firmy.

uruchomienie ico
Program lojalnościowy

Rozdawaj tokeny swoim Klientom i buduj rzeszę ambasadorów Twojej marki. Organizuj akcje, zachęcaj do działania i nagradzaj. Pozwól fanom budować Twoją wartość.

emitowanie tokenów
Buduj wartość

Tokeny są rewolucyjnym narzędziem pozwalającym zwiększyć wartość Twojej marki. Większa wartość budzi większe zainteresowanie. Wykorzystaj to!

kryptomarketing
Motywacja pracowników

Motywuj swoich pracowników przekazując im pakiety firmowych tokenów. Nagradzaj za osiągnięcia i obserwuj rosnące zaangażowanie zespołu.

jak zrobić kryptowalutę
System rozliczeniowy

Wymieniaj tokeny na swoje produkty i usługi. Nadaj im realną wartość i obserwuj rosnące zainteresowanie Klientów. Wprowadź je na giełdę wymiany.

fabryka tokenów
Wyróżnij się

Wykorzystaj moment i wyróżnij się wśród konkurencji. W niedługim czasie swoje tokeny będzie posiadała niemal każda firma, jak dziś stronę internetową.

„Tokenizacja zrewolucjonizuje marketing. Już dziś dostarcza niesamowitych możliwości. Niebawem większość firm będzie posiadała własną kryptowalutę, jak dziś stronę internetową.”

Karol Zieliński
CEO / VERTES GROUP

nasze firmowe tokeny

Vertes Coin

Vertes Coin to nasze firmowe tokeny, które utworzyliśmy w ilości 70 milionów, w celu realizacji działań promocyjnych, marketingowych i motywacyjnych.

Są wymienialne na produkty i usługi naszej firmy, można je zdobyć w licznych konkursach (organizowanych m.in. w mediach społecznościowych), programach lojalnościowych i partnerskich. Pełnią także rolę systemu motywacyjnego w naszym zespole – są np. nagrodą za osiągnięcia i zaangażowanie.

wlasna kryptowaluta Vertes Coin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma ograniczeń co do ilości tworzonych tokenów. Najczęściej są to wartości od kilkudziesięciu milionów do kilku miliardów. Najpopularniejsza kryptowaluta czyli Bitcoin ma ograniczoną ilość 21 milionów sztuk. Nasze Vertes Coiny zamykają się w liczbie 70 milionów. Ciekawostką jest możliwość używania ułamków kryptowaluty – nawet do 18-go miejsca po przecinku.

 

Tokeny przechowywane są na elektronicznych portfelach. Po wykonaniu zlecenia przekażemy je na wygenerowanym portfelu offline lub przelejemy na wskazany przez Ciebie portfel kryptowalutowy  np. MEW lub hardware’owy Ledger Nano S. Będziesz mógł dysponować nimi w dowolny sposób.

 

Czas potrzebny na utworzenie tokenów uwarunkowany jest parametrami i funkcjami, które należy wdrożyć w przygotowywanym Smart Kontrakcie. Praca najpierw odbywa się w środowisku testowym, następnie analizowany jest kod Smart Kontraktu a na końcu publikowany zostaje w sieci Ethereum. Proces zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 10 dni roboczych.

 

Oczywiście. W zależności od przeznaczenia tokenów i ustaleń, utworzone tokeny będzie można kupić bezpośrednio od Ciebie np. poprzez Twoją stronę internetową oraz na giełdzie Etherdelta za kryptowalutę Ethereum – dostępną np. na bitbay.pl.

x